W weekend startuje bocheńska liga futsalu – kto z kim zagra?

517 0

Organizację tegorocznych rozgrywek przejął Zbigniew Matras, który także był inicjatorem turniejów Widmat Cup oraz Electrospec Cup.

W tym roku dla zwycięzców przewidziano nagrody finansowe. W przypadku 1 ligi będą to kwoty 2500 zł, 1500 zł i 500 zł dla pierwszych trzech miejsc. W 2 lidze natomiast nagrodę w kwocie 1000 zł otrzyma tylko zwycięzca rozgrywek.

Rozgrywane mecze będą trwały 2x20min z minutową przerwą po pierwszej połowie. W trakcie ostatniej minuty spotkania w czasie przerw w grze zatrzymywany będzie czas.

Oficjalny start ligi, z udziałem starosty Jacka Pająka, odbędzie się w niedzielę, o godz. 16 w Hali Widowiskowo-Sportowej.

Poprzedni sezon wygrała drużyna IGLOO, która wygrała 16 z 18 meczów i zdobyła 49 pkt. Wyprzedziła tym samym drużyny NPDL(35) i Stalprodukt (31 pkt.)