IV liga: BKS lepszy od Limanovii w meczu sparingowym

294 0

Spotkanie rozgrywane były w systemie trzy tercje po 30 minut. Piłkarze BKS-u najlepiej spisali się w drugiej i trzeciej części, które wygrali 1:0 i 2:1.

Bramki dla bochnian strzelili: Sławomir Zubel, Jarosław Siwek oraz Marcin Mikulski (dwie), który na boisku pojawił się w końcówce spotkania. W pierwszej części gry przeciwko BKS-owi wystąpili w dużej mierze zawodnicy testowani przez faworyta tzrcioligowych rozgrywek.W ataku pojawił się między innymi (obok mającego krótką historie w ekstraklasie – Macieja Mężyka) były napastnik Szreniawy Nowy Wiśnicz – Wojciech Dziadzio, który najprawdopodobniej jednak nie zasili barw krakowskiej Garbarnii.