Futsal Czchów – 11 kolejka: Bracia Pachota prowadzą TS Kikut do zwycięstwa

361 0

Pierwsze dwadzieścia minut tego spotkania upłynęło pod znakiem dominacji Olimpique, którzy rozpoczęli ten mecz od prowadzenia 2:0. Wyżej notowani rywale z Jurkowa zdołali dopiero w ostatniej akcji pierwszej części gry odpowiedzieć trafieniem z rzutu wolnego, które było zwiastunem dużo lepszej gry w ich wykonaniu w drugich 20 minutach.

Grający w zespole TS Kikut duet braci Pachota, znanych z występów w Okocimskim Brzesko, poderwał swoją drużynę do lepszej gry i na przestrzeni zaledwie kilku minut, zdobywając dwie z trzech bramek swojej drużyny, wyprowadził ich na bezpiecznie prowadzenie. Dodajmy również, że oba te trafienia były przedniej urody. Gol na 3:2 padł po indywidualnej akcji Pawła Pachoty, który strzałem z prawej nogi w pełnym biegu nie dał najmniejszych szans golkiperowi rywali. Kolejna bramka był dziełem młodszego z nich, Bartłomieja, który uderzeniem w długi róg z rzutu wolnego dał jurkowianom dwubramkowe prowadzenie.

Olimpique odczuwający trudy drugiego spotkania w krótkim odstępie czasu wyraźnie osłabł w drugiej połowie. Ich zawodnicy mieli duże trudności z stworzeniem sytuacji podbramkowej, a czym bardziej mecz zbliżał się do końca również z powrotem do obrony. Wykorzystał to Kikut, który po przechwytach piłki w środku pola, dwukrotnie wbijał futbolówkę do pustej bramki. Zrezygnowany i wykłócający się z arbitrami (czerwona kartka dla jednego z zawodników) Olimpique zdołał dwa razy zmniejszyć rozmiary porażki, ale ostatnie słowo znowu należało do starszego z braci Pachota, który przebojowym rajdem ustalił wynik tego spotkania na 8:4.

W innych spotkaniach, prowadząca trójka grała ze słabszymi rywalami i nie miała problemów z zainkasowaniem trzech punktów. Najłatwiej poszło Jodze Bonito, która ze względu na niestawienie się w hali Zespołu Szkół teamu Bezimiennych wygrała walkowerem, ale pozostałe drużyny również nie miały zbyt trudnego zadania. Bilsko różnicą sześciu goli pokonało Tabaszovię, a Lindo Team poprawiło ten wynik aplikując ostatniemu w tabeli Piastowi Czchów 9 bramek.

Litości dla swojego rywala nie miał również Tropic Zakliczyn, który dzisiejszego dnia osiągnął najlepszy wynik aż dziesięciu zdobytych goli.

Wyniki XI kolejki czchowskiej ligi futsalu – 20.01.2012r.
Joga Bonito 5 – 0vo Bezimienni

Tabela (kolejno miejsce, nazwa, rozegrane mecze, zwycięstwa, remisy, porażki, bramki, bilans bramkowy, punkty):

Uwaga ogłoszenie

Organizator turnieju E-DELIKATESY CUP, Zbigniew Matras zaprasza futsalowe piątki do udziału w turnieju, który odbędzie się w dniach 29 luty i 3-4 marca na hali widowisko – sportowej w Bochni. Wszelkie szczegóły dotyczące zapisów i przebiegu zmagań można znaleźć pod adresem: http://www.widmat.eu/?zapisy-na-3-dniowy-turniej-e-delikatesy-cup-w-futsalu,876.
Powyższy turniej jest kontynuacją Widmat Cup i Elektrospec Cup.