278 0

Szreniawa Nowy Wiśnicz – Garbarnia Kraków = 3:3 (3:2)

Bramki: Keshi 6’, 40’, Skórski 30’ – Praciak 34’, Kozieł 38’, Kalicki 62’

Szreniawa: Mastalerz (46 Bubetty) – Czajka (46’ Kopyść), Sane, Pasionek, Tarasek (46’ Lupa) – Kozieł (46’ Wojewoda), Batko, testowany (46’ Stokłosa (72’ Kozieł)), Skórski (46’ Cygnarowicz) – Keshi, Szwajdych (82’ Dunaj)

W rozegranych w Skotnikach meczu sparingowym trzecioligowa Szreniawa Nowy Wiśnicz zremisowała z Garbarnią Kraków 3:3. Bramki dla piłkarzy z Nowego Wiśnicza zdobyli, w pierwszej połowie, Peter Keshi dwie i Paweł Skórski. Po przerwie inicjatywę przejęła drużyna z krakowskiego Ludwinowa ale na całe szczęście dla wiśniczan zdobyła tylko jednego gola.

W barwach Szreniawy nie zagrał dzisiaj chory Łukasz Pietras oraz Daniel Jarosz, który wzorem swoich kolegów rozstaje się z klubem z Nowego Wiśnicza i w rundzie wiosennej będzie występował w innym zespole. Tych dwóch piłkarzy z powodzenie zastąpili dzisiaj Maciej Batko, który wystąpił w środku pola, oraz testowany piłkarz.

Kolejny sparing Szreniawa rozegra z Puszczą Niepołomice. Mecz w Skotnikach, 25 lutego o godzinie 13.00.

BKS Bochnia – Przebój Wolbrom = 1:6 (0:2)

bramki: Fortuna – Karpiński 2, Jarosz, Mazela, Wdowik, sam.

BKS: Piątek – Tomkiewicz, Nowak, M. Motak, P. Motak – Strach, Marut, Sacha, Goryczko – Kaczmarczyk, Więsek. Po przerwie grali: Kolanowski, Czapeczka, Fortuna, Dobranowski, Klesiewicz, Kupiec, Lewicki, Zawada.

Przebój: Półtorak – Morawski, Kiczyński, Ochman, Wdowik – Współ, Duda, Głaz, Wiśniewski – Jarosz, Kostek oraz Palczewski, Pindiur, Spurna, Zgoda, Kuźma, Cupiał, Mazela, Karpiński

Grający w bardzo odmłodzonym składzie BKS Bochnia uległ wyraźnie czołowej drużynie III ligi małopolsko-świętokrzyskiej Przebojowi Wolbrom 1:6.

Okocimski Brzesko – Dalin Myślenice = 2:0 (1:0)

bramki:
Wieczorek, Pyciak

Okocimski: Kozioł – Szymonik, Jacek, Cegliński, Wawryka – Darmochwał, Litwiniuk, Dynarek, Wieczorek – Oświęcimka, Smółka. Po przerwie zagrali: Mieczkowski, Pyciak, Baliga, Urbański, Pawłowicz, Trznadel, Ogar, Krzak

Przebywająca na zgrupowaniu w podwarszawskim Miętnie, Puszcza Niepołomice przegrała 3-4 po zaciętym pojedynku z sąsiadem z ligowej tabeli (Puszcza – 4 miejsce, Motor – 3.) – Motorem Lublin. Bramki dla lublinian zdobyli: Koczon 12′, Migalewski 35′, Górniak 41′, zawodnik testowany 45′.

Motor Lublin 4-3 Puszcza Niepołomice

W niższych ligach.

Nie doszedł do skutku sparing trzeciego w tabeli tarnowskiej okręgówki Sokoła Borzęcin z Iskrą Łęki. Reprezentujaca brzeską A-klasę Iskra nie dała rady zebrać wystarczającej ilości zawodników.

Problemy kadrowe w dwóch meczach kontrolnych -sobotnim z Victorią Porąbka Uszewska i niedzielnym z Macierzą Lipnica, miał zespół innego beniaminka okręgówki – Czarni Kobyle. W pierwszym przez pierwszą połowę podopieczni Krystiana Steca grali w dziesiątkę (remis 1-1), w drugim pierwsze 45 minut w dziewiątkę, a resztę spotkania w dziesiątkę (wynik 1-2).

Czarni Kobyle 1-1 Victoria Porąbka Uszewska
Czarni Kobyle 1-2 Macierz Lipnica Murowana

Problemów Czarnych nie ma za to lider brzeskiej A- klasy – Pagen Gnojnik, który w swoim pierwszy meczu kontrolnym pokonał Orła Dębno 4-2. Bramki dla gnojniczan zdobyli: Łukasz Hajduga (3) oraz Jarosław Ulas.

Pagen Gnojnik 4-2 Orzeł Dębno

Inny przedstawiciel brzeskiej A-klasy – Sokół Maszkienice uległ aż 0-6 liderowi B klasy – Startowi Biadoliny Szlacheckie.

Sokół Maszkienice 0-6 Start Biadoliny Szlacheckie

Reprezentant bocheńskiej A- klasy – Żubra Gawłówek przegrał 2-4 z ostatnią drużyną krakowskiej okręgówki (gr. II) – Nadwiślanką Nowe Brzesko.

Żubr Gawłówek 2-4 Nadwiślanka Nowe Brzesko

Źródło: bksbochnia,futbolowo.pl, futbol.org.pl, okocimski.com, własne