362 0

Okocimski Brzesko: Mieczkowski, Wawryka, Jacek, Urbański, Pawłowicz, Pyciak, Darmochwał (90′ Wieczorek), Dynarek (73′ Baliga), Krzak (60′ Wojcieszyński), Trznadel (81′ Ogar), Smółka.

Pelikan Łowicz: Jędrzejewski, Brodecki, Domińczak, Łakomy, Żółtowski, Łochowski (58′ Solecki), Gamla, Adamczyk, Wyszogrodzki (63′ Okoński), Kowalczyk, Kosiorek (66′ Krzemiński)

Żółte kartki: Krzak, Darmochwał – Brodecki, Kowalczyk, Solecki

Okocimski rozpoczął mecz od śmiałych ataków, czego efektem były sytuacje pod bramką Jędrzejewskiego. Jedna z nich zainicjowana przez Mateusza Wawrykę przyniosła jedyna jak sie okazało bramkę meczu. Boczny obrońca lidera II ligi pociągnął z piłką pod bramkę gości po czym oddał strzał, z którego obroną nie do końca poradził sobie golkiper gości. Do odbitej piłki najszybciej podbiegł Darmochwał, który wpakował ją do siatki z najbliższej odległości. Była to KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-3 Puszcza Niepołomice. Była to już siódma bramka Darmochwała w sezonie. Co również ważne, był to kolejny z rzędu, trzeci ligowy mecz, w którym wpisał się na listę strzelców.

Po zdobyciu bramki gospodarze uzyskali do końca pierwszej odsłony spotkania znaczną przewagę w posiadaniu piłki, jednak nie udało się jej zamienić nie tylko na bramkę, ale również na klarowne sytuacje pod bramką łowiczan.

W drugiej połowie goście postawili wszystko na jedną kartę. W najgroźniejszej sytuacji, w 55 minucie Mieczkowski wybronił piłkę uderzoną z najbliższej odległości. Piłka po jego interwencji uderzyła jeszcze w poprzeczkę. Swoje szanse na podwyższenie rezultatu mieli również brzeszczanie – Paweł Smółka i Robert Trznadel, jednak zabrakło im skuteczności.

Ostatecznie Okocimski, mimo nie najlepszej dyspozycji, pokonał Pelikana 1-0. Warto odnotować, że brzeszczanie nie stracili bramki w szóstym już ligowym meczu z rzędu.