A-klasa Brzesko: Pagen zwycięża w Stróżach. Niespodzianka w Mokrzyskach

365 0

Na boisku w Stróżach pierwsze minuty meczu należały do graczy Orła, jednak pierwsi bramkę strzelili gnojniczanie. Wynik spotkania otworzył Jarosław Ulas. Kilka minut później wyrównujące trafienie zanotował Grzegorz Mleczko. Zawodnicy Pagenu już w drugiej połowie szybko zdobyli dwa gole i wynik brzmiał 1:3. Kontaktową bramkę strzelił jeszcze Leszek Kuna, ale na więcej już nie było stać miejscowych w tym spotkaniu.

Świetną formę potwierdza Korona Niedzieliska pokonując 5:0 słabo spisujący się od początku piłkarskiej wiosny Sokół Maszkienice. Dla Sokoła była to trzecia porażka z rzędu, natomiast dla graczy z Niedzielisk trzecie kolejne zwycięstwo.

Ostre strzelanie urządzili sobie również zawodnicy uszewskiego LKSu strzelając 5 bramek w Gwoźdźcu. Pogórze dzięki tej porażce wylądowało na przedostatnim miejscu w tabeli.

Dobrą dyspozycję potwierdza również IVA Iwkowa, która po bardzo zaciętym pojedynku pokonała 1:0 na własnym boisku dużo wyżej notowaną drużynę Spółdzielcy Grabno.

Niespodzianka w Mokrzyskach, gdzie tamtejsza drużyna Strażaka zwyciężyła u siebie 1:0 wicelidera z Mikołajowic.

Po zaciętym spotkaniu pomiędzy Temidą Złota a Olimpią Bucze, gospodarze zdobyli jakże cenny punkt w kontekście walki o utrzymanie. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.