Piłka nożna – wyniki drużyn młodzieżowych. Ważna wygrana juniorów BKS-u

380 0

MOSiR Bochnia – młodzicy

Okocimski – MOSiR Bochnia 0-5 (0-0)

bramki: Matlęga 33′, Pietrzyk 47′, 54′, Dymura 49′, Piotr Matras 50′

To było bardzo efektowne i zasłużone zwycięstwo młodzików MOSiR-u, nawet pomimo tego, że do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. W drugiej połowie w wyniku lepszej skuteczności podopieczni Janusza Piątka wygrali różnicą aż pięciu goli.

MOSiR dzięki zwycięstwu ma na swoim koncie 17 punktów w 9 meczach i imponujący stosunek bramkowy 30-12. Daje mu to w tej chwili 7 miejsce w tabeli.

Kolejne spotkanie młodzicy rozegrają w najbliższą niedzielę 7 października 2012r. o godzinie 14.00. Rywalem na stadionie przy ulicy Parkowej będzie przedostatni w tabeli MKS Poprad Muszyna.

MOSiR Bochnia – trampkarze

W meczu 9 kolejki Małopolskiej Ligi Trampkarzy MOSiR Bochnia uległ bardzo wyraźnie na własnym stadionie Wiśle Kraków 0:9.

Podopieczni Marcina Leśniaka na cztery kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej mają w swym dorobku siedem punktów i zajmują 10 miejsce w tabeli (w stawce 14 drużyn).

W następnej serii gier trampkarze zmierzą się na wyjeździe z Akademią Piłkarską 21 Kraków. Mecz w sobotę, 6 października o godzinie 14.00.

BKS Bochnia – juniorzy młodsi

Juniorzy młodsi BKS-u Bochnia w ramach 8 kolejki spotkań Małopolskiej Ligi Juniorów przegrali w meczu wyjazdowym z Glinikiem Gorlice 1:2. Od początku spotkanie nie układało się po myśli bochnian, którzy stracili gola w 12 minucie z rzutu karnego, a po niewiele ponad godzinie gry przegrywali różnicą już dwóch bramek. Kontaktowy gol i mocny zryw w końcówce meczu nie pozwoliły im na wywiezienie z Gorlic chociażby jednego punktu.

Po ośmiu kolejkach juniorzy zajmują dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów.

W kolejnym meczu bochnianie zmierzą się u siebie z zajmującą dopiero 12 miejsce Unią Tarnów. Mecz w niedzielę, 7 paźdzernika o godzinie 11.00.

BKS Bochnia – juniorzy starsi

Zwycięstwem 2:0 nad Górnikiem Wieliczka zakończyli swoje spotkanie w ramach 10 kolejki zmagań w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych zawodnicy BKS-u Bochnia. Gole w tym spotkaniu zdobyli Klesiewicz i Dobranowski.

Była to bardzo ważna wygrana, która pozwoliła odskoczyć BKS-owi od samego końca ligowej tabeli i z dorobkiem ośmiu punktów usadowić się na 12 miejscu w stawce 16 drużyn.

W kolejnym spotkaniu BKS Bochnia zagra na wyjeździe z Dunajcem Nowy Sącz. Początek meczu w Nowym Sączu, w sobotę, 6 października o godzinie 10.00.

I liga juniorów starszych TOZPN – Szreniawa, Trzciana

W ubiegły weekend z dwóch drużyn z powiatu bocheńskiego występujących w rozgrywkach I ligi juniorów starszych TOZPN na boisku zaprezentowała się tylko Trzciana. Juniorzy tej drużyny przegrali na własnym stadionie z Tuchovią Tuchów 2:3.

Po ośmiu rozegranych kolejkach Szreniawa zajmuje szóste miejsce z dorobkiem 13 punktów, a Trzciana jest ostatnia mając na koncie trzy oczka.

W najbliższą niedzielę oba zespoły zmierzą się w bezpośrednim meczu, którego gospodarzem będzie Szreniawa. Spotkanie w Nowym Wiśniczu, w niedzielę 7 października o godzinie 15.00.

Źródło: mosir.bochnia.pl, Dziennik Polski, sportowetempo.pl, własne