Boks: Jakub Dal z Brzeska wywalczył srebrny medal na międzynarodowych zawodach

406 0

Spośród innych przedstawicieli naszego kraju bardzo dobrze spisali się: Oskar Matera (50 kg), Daniel Balcerzak (57 kg), Damian Wyględacz (70 kg) oraz Sebastian Wiktorzak (66 kg), którzy zajęli pierwsze miejsca.

Swoje pierwsze walki przegrali: Paweł Stanek (+80 kg) i Łukasz Wójcik (63 kg).

W ubiegły weekend pięściarze BKB MAGIC BOXING – BRZESKO wzięli udział w dwóch turniejach. W XII Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz w XVII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Bronisława Kubickiego.

Przedstawiciele Brzeska w Ostrowcu Świętokrzyskim wywalczyli dwa medale: Jarosław Bardyga w kategorii 44,5 kg zdobył złoty medal, a Daniel Gargul (52kg) – srebrny.

Natomiast w XVII MTB im. B.Kubickiego medal wywalczył Mikołaj Karpień (srebro).