Cztery medale pięściarzy Magic Boxing z Brzeska na międzynarodowym turnieju w Krakowie

663 0

Tegoroczny turniej stał na bardzo dobrym poziomie. Stoczono łącznie 113 walk, co jak na trzy dni zmagań jest naprawdę spora dawką boksu.

Z przedstawiciele Brzeskiego Klub Bokserskiego medale walczyli:

Mikołaj Karpień (48 kg kadet), który zajął I miejsce wygrywając z Mikołajem Humaj (KS Górnik Wieliczka)

Daniel Gargul (50 kg kadet), który zajął II miejsce przegrywając w finale z Konradem Wyczyszkiewicz (06 Kleofas Katowice)

Piotr Franczyk (81 kg senior), który zajął II miejsce przegrywając w finale z Damianem Ramsey, mistrzem Irlandii

Patryk Domińczyk (60 kg kadet) – który wywalczył III miejsce przegrywając w półfinale z Danielem Balcerzakiem (MOSM Tychy)

Podczas turnieju wyróżniony Złotą Odznaką Polskiego Związku Bokserskiego został trener młodych pięściarzy z Brzeska – Edmund Kubisiak. Nagrodę za swoją ciężką pracę otrzymał z rąk prezesa Polskiego Związku Bokserskiego – Zbigniewa Górskiego.

Źródło: sportowiec.net