III liga piłki ręcznej. Dwie pechowe porażki

517 0

W meczu niedzielnym – przeciwko Kusemu – bochnianie przegrali 26-25 (14-10). Pierwsze minuty spotkania toczyły się przy wyrównanej walce i żadnej z drużyn nie udało się wywalczyć kilku bramkowej przewagi. Dopiero pomiędzy 22 a 30 minutą spotkania zespół z Krakowa odskoczył na 4 bramkowe prowadzenie.

Druga odsłona to zacięta walka młodego zespołu z Bochni o odrobienie kilkubramkowej straty i odniesienie zwycięstwa. Dopiero w 58 minucie udało się zespołowi MOSiR-u doprowadzić do wyrównania. W 59 minucie po stracie piłki i podyktowaniu rzut karnego przez sędziów dla gospodarzy, zespół z Krakowa zdobył bramkę i wyszedł na prowadzenie 26-25. Pomimo posiadania piłki w ostatnich sekundach meczu nie udało się zawodnikom z Bochni doprowadzić do wyrównania.

Skład: Majcherczyk Michał, Nowak Bartosz – Bełza Michał, Łącki Paweł 5, Słoma Wojciech 1, Paszkot Piotr, Put Wojciech 1, Węgrzyn Piotr 5, Kokoszka Dawid 4, Lysy Paweł, Wąsik Mateusz 1, Mijalny Bartłomiej 3, Piątkowski Jakub 3, Wrona Jakub 2, Skrzyniarz Bartłomiej

We wtorek piłkarze ręczni z Bochni ulegli akademikom z Kielc 23-27. Spotkanie było jednak wyrównane, o czym świadczy m.in. remisowy wynik do przerwy 13:13. Druga połowa zaczęła się dobrze dla bochnian. Do 44 minuty prowadzili trzema bramkami. Przeciwnicy odrobili jednak straty. Od 57 minuty prowadzenie objął zespół gości. Od tej chwili my MOSiR nie zdobył ani jednej bramki, akademicy natomiast trzy.

Skład: Daniel Skrzyniarz, Michał Majcherczyk, Bartosz Nowak, Michał Bełza, Paweł Łącki 1, Piotr Paszkot , Wojciech Put 2, Piotr Węgrzyn 2, Kokoszka Dawid 4, Jan Mastalerz 2, Jakub Pach ,5, Bartłomiej Mijalny 1, Jakub Pałkowski, Jakub Wrona 5, Mateusz Wąsik 1, Wojciech Słoma.

IV kolejkę MOSiR rozegra na wyjeździe z AZS AGH Kraków.