IV liga. Remis w derbach, porażka Jadowniczanki

Wolania Wola Rzędzińska – Jadowniczanka Jadowniki 3:1 (2:1)
Bramki: Jasiak 8′, Tarczoń 15′, Ł. Kulig 84′ samob.- M. Kulig,

Sędziował: Waldemar Pyznar (Gorlice)
Żółte kartki: Baruch – Kotarba, Mól, Rojkowicz, Ł. Kulig, Rydz.

Wolania: Mikrut – Szosta, Baruch, Bartkowski, Krupa (75 Furmański) – Tadel, M. Barwacz (85 Wilk), K. Barwacz (46 Bezkosty), Jasiak – Tarczoń, Cabała (46 Czarnik).
Jadowniczanka: Piątek – Zuzia, M. Kulig, Ł. Kulig, Żak – Bujak, Rojkowicz, Stasiak (46 Ogar), Baran – Kotarba (90 Rydz), Mól (75 Legutko).

Dość szczęśliwie i przy pomocy zawodnika… Jadowniczanki, Wolania przechyliła szalę zwycięstwa na własną stronę i pokonała po ciekawym meczu gości z Jadownik 3-1. Wolania już po 15 min gry prowadziła 2-0, najpierw Tarczoń zagrał futbolówkę do Jasiaka, a ten bez większych problemów pokonał bramkarza gości. W 15 min gola zdobył asystujący przy pierwszym golu Tarczoń, który minął Piątka po czym skierował piłkę do pustej bramki. Jeszcze przed przerwą gola kontaktowego zdobył M.Kulig, który najlepiej odnalazł się w zamieszaniu pod bramką Mikruta. W II połowie inicjatywę przejęła Jadowniczanka, która chciała zdobyć gola dającego wyrównanie. Gola takiego goście zdobyli tylko, że piłka po interwencji Ł.Kuliga wpadła do własnej bramki i tym samym ustalił on wynik spotkania na 3-1 dla Wolanii.