Zmiany w siłowni MOSiR

1198 0

Mamy nadzieję, że proponowane zmiany, które poszerzają zakres działalności naszej siłowni, będą interesujące zarówno dla osób sporadycznie korzystających z naszego obiektu, jak i trenerów oraz zawodników klubu – mówi dyrektor MOSiR Bochnia Sabina Bajda. – Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poprawić swoją sprawność fizyczną i zaczerpnąć więcej informacji na temat profesjonalnego planowania treningów w tej sferze aktywności ruchowej.

Zmiany związane są m.in. z głównym instruktorem w siłowni MOSiR Bochnia, którym od marca tegoż roku jest Krzysztof Szczurek, licencjonowany instruktor rekreacji ruchowej, posiadający legitymację z uprawnieniami Europejskiego Centrum Sportu.

Jak nas zapewnił nowy instruktor w najbliższym czasie (do miesiąca) w siłowni MOSiR przy ul. Parkowej będzie dostępna strefa do treningu funkcjonalnego, wyposażona w system podwieszany, piłki lekarskie, skrzynię, kettlebells od 8-u, 12 -u, 16-u, 24-ech i 32-óch kg, drabinki przyścienne i klatkę Rack do przysiadów z asekuracją.

Różnica między treningiem funkcjonalnym a treningiem na maszynach stacjonarnych (jaki w opisywanej siłowni prowadzony będzie nadal) polega na pracy większej ilości mięśni podczas wykonywania poszczególnych ćwiczeń.

– Dzięki treningom funkcjonalnym można dobrać dane ćwiczenia do klienta w zależności od jego potrzeb i oczekiwań oraz uprawianych innych sportów w celu wzmocnienia danych partii ciała oraz w celach zdrowotnych – powiedział Szczurek.

Korzystający z siłowni przy ul. Parkowej będą więc mieli możliwość wyboru pomiędzy różnymi rodzajami treningów.

Na strefę treningu funkcjonalnego musimy jeszcze poczekać, ale już w tej chwili klub ma do zaoferowania trening personalny. -Zachęcamy do skorzystania z promocji – mówi główny instruktor siłowni. – Przy zakupie dwóch miesięcznych karnetów można skorzystać z trzech bezpłatnych treningów personalnych. Integracyjną częścią treningu jest również rozpisanie suplementacji oraz planów treningowych. Promocja potrwa do końca czerwca. W sprawie promocji należy zgłaszać się bezpośrednio do instruktora Krzysztofa Szczurka w godzinach pracy siłowni.

godziny pracy siłowni, gdzie oprócz pana Krzysztofa spotkamy dotychczasowych instruktorów Michała Wodzińskiego i Mateusza Kędziora.

poniedziałki 9.00 – 11.00 oraz 14.00 – 21.30
wtorki 14.00 – 21.30
środy 9.00 – 11.00 oraz 14.00 – 21.30
czwartki 14.00 – 21.30
piątki 9.00 – 11.00 oraz 14.00 – 21.30
soboty 10.00 – 16.00

Po zajęciach w siłowni we wtorki i czwartki można skorzystać również z sauny, otwartej dla wszystkich w godz. 17.00 – 20.30 oraz tylko dla kobiet w godz. 20.30 – 21.30.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *