Akademia Futbolu z Głową już w Bochni!

1457 0

Będzie ona obejmowała m.in. utworzenie grup treningowych chłopców i dziewcząt, w wieku od 4 do 11 lat, którzy pod opieką profesjonalnej kadry szkoleniowej, będą szlifować swoje talenty. Treningi rozpoczną się od kwietnia i prowadzone będą na terenie Bochni. Szkolenie młodzieży pod okiem sześciokrotnego Mistrza Polski, dwukrotnego zdobywcy Pucharu Polski i wielokrotnego reprezentanta naszego kraju, Arkadiusza Głowackiego z pewnością przyczyni się do rozwoju piłki nożnej w naszym regionie.

Dodajmy, że jednym z elementów współpracy była wizyta przedstawicieli Wisły: Arkadiusz Głowackiego i Jarosława Krzoski oraz trenera Mikołaj Tarczyńskiego, na inaugurującym rundę wiosenną, meczu IV ligi z Watrą Białka Tatrzańska.

We wtorek 21 marca w Zespole Szkół Gminnych w Proszówkach o godzinie 11.00 odbędzie się kolejne spotkanie z Mistrzem. Tym razem gościem będzie obecny kapitan Wisły Kraków Arkadiusz Głowacki. Gość, który ma na swoim koncie 6 trofeów mistrzowskich oraz 29 występów w reprezentacji Polski, będzie opowiadał o swojej karierze, a także o tym jak zostać profesjonalnym piłkarzem. Wizyta kapitana Wisły będzie też okazją do zadania pytań i zrobienia zdjęcia z Mistrzem.

Plakat promocyjny Akademii Futbolu z Głową

Plakat promocyjny Akademii Futbolu z Głową
Informacja nadesłana

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *