Reklama

BLF: Przed 3. kolejką. Ciekawe spotkania w I lidze

Dziś mecze rozpoczną dopiero o godz. 16. W tej serii odbędzie się kilka bardzo interesujących starć, zwłaszcza w I lidze, która tym razem powinna znaleźć się na pierwszym planie.

Kolejkę rozpocznie mecz Marex – Parkers. Obie drużyny dzieli w tabeli tylko jeden punkt, ale to Marex miał zdecydowanie trudniejszych rywali i wydaje się być w tym momencie minimalnym faworytem. W kolejnym spotkaniu LSO podejmie Centrum Kredytowe. Młodzież z Niegowici nie zdobyła jeszcze punktów, natomiast CK ma na koncie zwycięstwo i porażkę. Na koniec rozegrane zostaną dwa najciekawiej zapowiadające się mecze. Dandav podejmie drużynę Św. Paweł, a BSF Elektrospec U-16 o punkty będzie walczył z zespołem Pershing. Zwłaszcza drugi z meczów powinien dostarczyć wielu emocji, bo te drużyny powinny należeć do najmocniejszych w stawce.

W Ekstraklasie tym razem nie dojdzie do żadnego hitu, ale rywalizacja z pewnością będzie bardzo zacięta. Patrząc na tabelę i terminarz, faworytami swoich meczów są: Transbet, Lemon F.H.U., Widmat i Stalprodukt, ale poziom BLF jest tak wyrównany, że można spodziewać się kilku niespodzianek.

Plan 3. kolejki:

I liga:
16.00 Marex – Parkers
16..45 LSO – Centrum Kredytowe
17.30 Dandav – Św. Paweł
18.15 BSF Elektrospec U-16 – Pershing
pauzuje: Sportomaks Team

Ekstraklasa:
19.00 Domek – Transbet
19.45 Widmat – BSF Aquer U-18
20.30 Bosman Sport – Lemon. F.H.U.
21.15 AR MOTO – Stalprodukt
pauzuje: Igloo