I liga. Pierwsze przymiarki transferowe Puszczy

224 0

Łukasz Jamróz ma za sobą 14 meczów w ekstraklasie, w których zdobył dwa gole. Wszystkie mecze w najwyższej lidze rozegrał w barwach klubu którego jest wychowankiem – Korony Kielce. Jamróz jesienią reprezentował barwy trzecioligowego KSZO Ostrowic. Zagrał w 16 meczach, w których zdobył 6 goli. W poprzednich sezonach wcale nie było dużo lepiej – jeśli chodzi o bramkową zdobycz. Wysoki, mierzący 190 cm zawodnik mimo, że grał regularnie nie wyszedł poza dziesięć goli w sezonie.

Drugim zawodnikiem, który jest w orbicie zainteresowań Puszczy to Paweł Wasiulewski. Obrońca, który w ostatnich trzech sezonach reprezentował barwy ŁKS Łomża. Wcześniej grał w Mazurze Pisz oraz Zrywie Sobolew. Zarówno Jamróz jak i Wasiulewski zagrali w meczu kontrolnym Puszczy z Podhalem Nowy Targ rozegranym na początku grudnia w Barcicach.

Wojciech Łuczak, to ofensywny pomocnik, który ostatnio reprezentował Zagłębie Sosnowiec. Urodzony w Zgorzelcu zawodnik ma na swoim koncie aż 54 mecze w ekstraklasie, na co złożyły się występy w Cracovii i Górniku Zabrze. Co ciekawe ma za sobą również pobyt w młodzieżowej drużynie Willem II Tiburg. Jesienią był podstawowym zawodnikiem sosnowickiego beniaminka. Rozegrał 16 meczów, w których zdobył jedną bramkę. Pozyskaniem tego zawodnika zainteresowany jest również Widzew Łódź, Gónik Łęczna i Chrobry Głogów.

Źródło: 90minut.pl, twitter.com/janekx89, własne

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *