BLF: Przed 11. kolejką. Widmat podejmie Lemon F.H.U., Igloo zagra z Transbetem.

673 0

W I lidze tym razem zabraknie szlagierowych spotkań, ale z pewnością nie zabraknie emocji. O bezcenne trzy punkty powalczy Marex z zespołem Św. Paweł. Poprzednie starcie tych ekip było niezwykle ciekawe i zakończyło się remisem 3:3.

Ciekawie zapowiadają się również mecze Parkers z LSO i BSF Elektrospec U-16 z Centrum Kredytowym. Nasza redakcyjna drużyna Sportomaks Team zmierzy się z liderem I ligi, ekipą Pershing, więc o punkty będzie bardzo trudno, ale postaramy się sprawić niespodziankę.

W Ekstraklasie najciekawszym meczem powinien być ten pomiędzy zespołami Widmat i Lemon F.H.U. Zwłaszcza pierwsza z drużyn imponowała ostatnio formą, ale pierwsze spotkanie wygrały „Cytrynki” 4:1. Zwycięzca meczu znacznie zwiększy swoje szanse na zajęcie wysokiej pozycji na koniec sezonu.

Ciekawie zapowiada się mecz Igloo – Transbet. „Mroźni” od dawna grają słabo, a Transbet pewnie punktuje i jeszcze nie przegrał choćby jednego spotkania, ale i tak ten mecz powinien należeć do bardzo zaciętych. Igloo mimo wszystko wciąż stać na sprawienie niespodzianki.

Trudna przeprawa może czekać Stalprodukt, który zmierzy się z zespołem Bosman Sport. Beniaminek będzie z całych sił walczył o utrzymanie, dlatego nie będzie łatwo ich pokonać. Emocji nie powinno zabraknąć także w meczu Domek – BSF Aquer U-18. Pierwszy mecz tych drużyn był niezwykle zacięty i zakończył się remisem 2:2.

11. kolejka:

– I liga
14.00 Marex – Św. Paweł
14.45 LSO – Parkers
15.30 BSF Elektrospec U-16 – Centrum Kredytowe
16.15 Sportomaks Team – Pershing
pauza: Dandav

– Ekstraklasa:
17.00 Bosman Sport – Stalprodukt
17.45 Widmat – Lemon F.H.U.
18.30 Domek – BSF Aquer U-18
19.15 Igloo – Transbet
pauza: AR MOTO

Więcej statystyk na: bsfbochnia.pl

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *