IV liga. Kolejka na plus

437 0

W sezonie 2013/2014 roku Rylovia dwukrotnie zremisowała 1:1 z Sokołem. Tak po jednej jak i po drugiej stronie derbowej rywalizacji kibice i piłkarze mieli nadzieje że w końcu któraś z drużyn przechyli szalę na swoją korzyść. Podobnie jednak jak w poprzednich dwóch pojedynkach, zespoły podzieliły się punktami remisując, a jakże 1-1.

Mecz w Rylowej był bardzo wyrównany i remis nie krzywdzi żadnej z drużyn. Jako pierwszy, w 17 minucie meczu na listę strzelców mógł wpisać się Smęda, ale jego strzał z dystansu obronił Mucek. Bez zarzutu spisał się także Baran, który poradził sobie z groźnym uderzeniem Kosteckiego z rzutu wolnego. Przed przerwą w polu karnym faulowany przez Kuliga był Wojciech Kuboń. Rzut karny na bramkę pewnie zamienił Piotr Stawarz. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy goście wyrównali. Obrońcy Rylovii myślami byli jeszcze w szatni dając Ciesielskiemu skutecznie uderzyć z 20 metrów. Więcej bramek już nie padło. Rylovia nadal traci do Sokoła 2 punkty.

Rylovia – Sokół 1-1 (1-0)
Bramki: Stawarz 44′ – Ciesielski 47′
Rylovia: Baran, Kyrcz, Stawarz, Kubon G 62′ Wilk, Motylski, Pietrzak 65′ Gren, Smeda, Kubon W,Zaba, Sady 70′ Chmielowski, Skrzynski 75′ Kaczmarczyk
Sokół: Mucek – Rędzina, Policht, Kulig, Moneta – Woda (82’ Mularz), Chudyba (87’ Zachara), Kostecki, Ciesielski – Knap, Zabiegała (72 Świątek)