IV liga: BKS staje przed szansą na rehabilitację

28 0

Orkan po pięciu kolejkach ma w dorobku siedem punktów, a więc o jeden punkt więcej niż BKS. Drużyna ze Szczyrzyca ma jednak do rozegrania jeszcze zaległy domowy mecz z Limanovią.

Obie drużyny prezentowały w ostatnich meczach zupełnie odmienne style gry. BKS w każdym meczu potrafił strzelić choćby jedną bramkę, ale z drugiej miał duże problemy w obronie. Dodatkowo dziś nie zagra na pewno zawieszony za czerwoną kartkę Marcin Motak, co jeszcze osłabia potencjał zespołu. Orkan z kolei nie zdobywa zbyt wielu bramek. Jak dotąd zdobył ich jak dotąd pięć, ale aż cztery z nich padły w wygranym meczu z Dunajcem Zakliczyn (4:2). Drużyna nie potrafiła ani raz pokonać bramkarzy GKS-u Drwinia (0:2) oraz LKS-u Szaflary. Z drugiej strony Orkan radził sobie znacznie lepiej z powstrzymywaniem ataków rywali i stracił na razie tylko cztery gole.

Spotkanie powinno należeć do zaciętych, ponieważ zdobyte dziś punkty mogą okazać się dla zwycięzcy bardzo cenne. Biorąc pod uwagę, że już w sobotę BKS czeka bardzo trudny wyjazdowy mecz z Unią Tarnów, to dziś drużyna nie może pozwolić sobie na porażkę. Początek meczu już za około godzinę.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *