V liga: Zapowiedź 7. kolejki

82 0

Strażak zagra na wyjeździe z zespołem LKS Gnojnik, który wszystkie dotychczasowe spotkania rozegrał na własnym stadionie. Faworytem spotkania będzie obecny wicelider, który nie doznał jeszcze żadnej porażki.

Teoretycznie trudne spotkanie czeka Orła Dębno, ponieważ zespół ten podejmie Rylovię. Drużyna z Rylowej spisuje się jednak na razie poniżej oczekiwań, dlatego to gospodarze będą faworytem spotkania.

Ważny dla układu dolnej części tabeli będzie mecz w Maszkienicach. Nieoczekiwanie słabo spisujący się Sokół zagra z beniaminkiem Rabą Książnice. Gospodarze wciąż czekają na pierwszy punkt, a Raba ma w dorobku zaledwie dwa „oczka”, więc to spotkanie ma ogromne znaczenie dla obu zespołów.

Ciekawy powinien być mecz Olimpii Bucze z zespołem Naprzód Sobolów, bo jedni i drudzy dość dobrze rozpoczęli sezon. Faworytem meczu Novi/Rzezawianki z Radłovią będą gospodarze, bo Radłovia spisuje się słabo i wywalczyła jak dotąd tylko jeden punkt. Podobnie w spotkaniu Jadowniczanka – Tarnavia. Choć zespół z Jadownik także rozczarowuje, jednak w meczu z Tarnavią powinien zgarnąć komplet punktów.

Kolejka 7. – 22-23 września

Olimpia Kąty 5-2 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 22 września, 11:00
Orzeł Dębno – Rylovia Rylowa 22 września, 16:30
Novi/Rzezawianka Rzezawa – Radłovia Radłów 22 września, 16:30
Olimpia Bucze – Naprzód Sobolów 22 września, 16:00
LKS Gnojnik – Strażak Mokrzyska 22 września, 16:00
Sokół Maszkienice – Raba Książnice 23 września, 11:45
Jadowniczanka Jadowniki – Tarnavia Tarnawa 23 września, 16:00

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *