A-klasa Bochnia: Szreniawa i Victoria już z kolejnym zwycięstwem, jutro dokończenie 7. kolejki

129 0

Spośród jutrzejszych spotkań najciekawiej zapowiada się to pomiędzy Górnikiem Siedlec i Żubrem Gawłówek. Wysoko notowaną drużynę z Siedlca dotknął ostatnio wyraźny kryzys formy, a Żubr rozpoczął sezon całkiem nieźle, dlatego w tym spotkaniu trudno wskazać faworyta.

Ważny dla układu tabeli mecz rozegrają LKS Trzciana 2000 i Raba Niedary. Zwycięzca meczu odskoczy na bezpieczną odległość od drużyn zajmujących ostatnie pozycje. Na własnym boisku minimalnym faworytem będzie drużyna z Trzciany, jednak Raba potrafiła sprawić już kilka niespodzianek.

O pierwsze punkty powalczy Borkowianka, jednak w starciu z młodą drużyną GKS II Drwinia z pewnością nie będzie faworytem. Drużyna z Borku wciąż znajduje się w głębokim kryzysie, natomiast GKS II znajduje się w ligowej czołówce i radzi sobie bardzo dobrze. Wynik inny niż zwycięstwo gości będzie sporym zaskoczeniem.

Bardzo ciekawy może być mecz Beskidu Żegocina z Błękitnymi. Obie drużyny notują spore wahania formy, ale po 6. kolejkach zajmują miejsca w górnej części tabeli. Zwycięzca może utrzymać się na dłużej w czołówce, dlatego z pewnością obie drużyny powalczą o pełną pulę.

Kolejka 7. – 22-23 września
Szreniawa Nowy Wiśnicz 5-1 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 22 września, 16:00

Victoria Słomka 2-0 Orzeł Cikowice 22 września, 16:00

Ceramika Muchówka 2-0 Błyskawica Proszówki 22 września, 16:00

Górnik Siedlec – Żubr Gawłówek 23 września, 16:00

LKS Trzciana 2000 – Raba Niedary 23 września, 16:00

Borkowianka Borek – GKS II Drwinia 23 września, 13:00

Beskid Żegocina – Błękitni Krzeczów 23 września, 13:00

Autor: Mateusz Filipek

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *