FOGO Futsal Ekstraklasa. BSF znów bez zdobyczy

343 0

BSF ABJ Powiat Bochnia przegrał 0-3 z GI Malepszy Leszno w meczu 29. kolejki i przedłużył swoją passę meczów bez zwycięstwa. Rywale tym zwycięstwem zapewnili sobie 4. miejsce na koniec sezonu zasadniczego.

GI Malepszy Leszno 3-0 BSF ABJ Powiat Bochnia
Robert Świtoń 7′, 28′, Douglas 18′

BSF: Kevin Kollar, Krystian Jaszczyński – Piotr Matras, Marcin Czech, Adam Wędzony, Dani Blanco, Wojciech Doroszkiewicz, Andrzej Musiał, Wojciech Przybył, Mateusz Waryłkiewicz, Arkadiusz Budzyn

Się we znaki próbującym zakończyć passę pięciu domowych porażek bochnianom znów dał Robert Świtoń, który w pierwszej rundzie zdobył 2 gole w wygranym przez lesznian 4-1 spotkaniu, bo teraz powtórzył swój wyczyn. To właśnie ten zawodnik potężnym strzałem otworzył wynik spotkania w 7. minucie meczu. W kolejnych minutach gospodarze posiadali przewagę i w końcu zdołali ją ponownie wykorzystać. Jeszcze przed przerwą na 2-0 po szybkim ataku podwyższył Douglas. Zupełnie bezradni w ofensywie bochnianie nie zdołali odpowiedzieć choć raz.

W 27. minucie drugą żółtą kartką ukarany został Arkadiusz Budzyn. Gospodarze wykorzystali okres gry w przewadze, a bramkę ponownie zdobył Świtoń. Do końca meczu nie wydarzyło się już zbyt wiele, ponieważ lesznianie spokojnie kontrolowali przebieg meczu, a goście nie byli w stanie niczym ich zaskoczyć. Dla BSF-u to kolejne gorzkie doświadczenie. Obecnie bochnianie zajmują 11. miejsce w tabeli.