Piłka nożna. Wyniki weekendowych meczów

W miniony weekend rozegrano kolejne serie spotkań w niższych ligach. Poniżej prezentujemy rezultaty spotkań oraz tabele w IV i V lidze oraz A klasach bocheńskiej i brzeskiej.

IV liga, 7. kolejka:
mecze sobotnie:
Sandecja II Nowy Sącz – Glinik Gorlice 4-2
Watra Białka Tatrzańska – Limanovia Limanowa 1-7
BKS Bochnia – Tarnovia Tarnów 4-0 więcej TUTAJ
Poprad Muszyna – GKS Drwinia 2-1 więcej TUTAJ
Polan Żabno – KS Tymbark 3-0

mecze niedzielne:
Lubań Maniowy – Poprad Rytro 2-0
Wolania Wola Rzędzińska – Tuchovia Tuchów 1-1
Olimpia Pisarzowa – Barciczanka Barcice 1-2

tabela:

LIMANOVIA Limanowa 16 21 – 8
2 LUBAŃ Maniowy 14 10- 5
3 BARCICZANKA Barcice 13 10 -8
4 GLINIK Gorlice GLINIK Gorlice 13 15 – 14
5 BKS BOCHNIA 12 17 -7
6 POLAN Żabno 12 9-6
7 OLIMPIA Pisarzowa 12 12 -12
8 GKS DRWINIA 10 7 – 10
9 POPRAD Muszyna 10 8 – 10
10 WATRA Białka Tatrzańska 10 9-11
11 WOLANIA Wola Rzędzińska 7 8-8
12 SANDECJA II Nowy Sącz 7 14-18
13 KS TYMBARK 6 20-6
14 TARNOVIA Tarnów 5 12- 5
15 TUCHOVIA Tuchów 5 16 -5
16 POPRAD Rytro 1 6-13

V liga, 6. kolejka:
sobota:
Jadowniczanka Jadowniki – Olimpia Kąty 5-1
Sokół Maszkienice – Sokół Borzęcin Górny 4-3
Strażak Mokrzyska – Rylovia Rylowa 3-2
Rzezawianka Rzezawa – Okocimski Brzesko 0-7
Tarnavia Tarnawa – Pagen Gnojnik 2-5

mecze niedzielne:
Naprzód Sobolów – Olimpia Bucze 1-5
Radłovia Radłów – Orzeł Dębno 1-0

Tabela:
1. Okocimski Brzesko 6 16
2. Rylovia Rylowa 6 13
3. Sokół Maszkienice 6 13
4. Olimpia Kąty 6 12
5. Jadowniczanka Jadowniki 6 11
6. Pagen Gnojnik 6 10
7. Orzeł Dębno 6 9
8. Rzezawianka Rzezawa 6 9
9. Strażak Mokrzyska 6 8
10. Radłovia Radłów 6 7
11. Sokół Borzęcin 6 6
12. Tarnavia Tarnawa 6 4
13. Olimpia Bucze 6 3
14. Naprzód Sobolów 6 0

A klasa Bochnia, 6. kolejka
sobota:
Orzeł Cikowice – Borkowianka Borek 1-2
Błyskawica Proszówki – LKS Trzciana 2000 4-1

niedziela:
Ceramika Muchówka – Raba Książnice 2-5
Beskid Żegocina – Victoria Słomka 0-2
Żubr Gawłówek – Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-0
Czarni Kobyle – Błękitni Krzeczów 1-1
GKS II Drwinia – Górnik Siedlec – przełożony

Tabela:
1. Victoria Słomka 6 18
2. Borkowianka Borek 5 15
3. Górnik Siedlec 5 12
4. GKS II Drwinia 5 10
5. Raba Książnice 6 10
6. Orzeł Cikowice 6 9
7. LKS Trzciana 2000 6 7
8. Błękitni Krzeczów 5 4
9. Beskid Żegocina 6 4
10. Czarni Kobyle 5 4
11. Żubr Gawłówek 5 4
12. Szreniawa Nowy Wiśnicz 5 4
13. Błyskawica Proszówki 6 4
14. Ceramika Muchówka 5 3

A klasa Brzesko, 7. kolejka

sobota:
Pogórze Gwoździec – Victoria Porąbka Uszewska 4-3
Kłos Łysa Góra – Iskra Łęki 3-1
Start 77 Biadoliny Szlacheckie – Temida Złota 5-0

niedziela:
Jedność Paleśnica – Iva Iwkowa 5-3
Strażak II Mokrzyska/Szczepanów – LKS Uszew 3-1
LKS Poręba Spytkowska – Tymon Tymowa 3-5
Korona Niedzieliska – Arkadia Olszyny 5-1

Tabela:

1. Arkadia Olszyny 7 16
2. Korona Niedzieliska 6 12
3. Jedność Paleśnica 7 11
4. Start 77 Biadoliny Szlacheckie 7 11
5. Pogórze Gwoździec 7 10
6. Kłos Łysa Góra 7 10
7. Tymon Tymowa 7 9
8. Iva Iwkowa 6 8
9. Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 7 8
10. LKS Poręba Spytkowska 6 8
11. Victoria Porąbka Uszewska 6 7
12. Iskra Łęki 7 7
13. LKS Uszew 6 6
14. Temida Złota 6 4